Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par piedāvājuma klāstu

Kontakti

Nesošie jumta profili

T50

 

T50

 

T55

 

T55

 

T60

 

T60

 

T80

 

T80

   

T92

 

T92

 

T135

 

T135

 

T150

 

T150

 

T160

 

T160

   

Uzņēmuma BC Systems piedāvātie nesošie jumta profili ir moderns risinājums jumta būvniecībai dažāda veida ēkām, kas ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem nodrošinot atbilstību visām kvalitātes prasībām.

To dizains nodrošina ātru un vieglu montāžu, vienlaikus garantējot augstas kvalitātes rezultātu un ilgu kalpošanu.

Viena no galvenajām nesošo jumta profilu īpašībām ir to zemās izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, kas garantē ar būvniecības darbiem saistīto izmaksu samazināšanu.

Mūsu piedāvājumā esošās jumta loksnes var tikt izmantotas gan kā nesošais klājs, gan kā jumta segums. Tas nozīmē, ka mūsu speciālisti, ņemot vērā attiecīgās ēkas īpašības un klienta prasības izstrādās un piedāvās vislabāko risinājumu, lai panāktu izteikti augstas kvalitātes rezultātu.

Mūsdienās šāda veida nesošie jumta profili plaši tiek izmantoti dažāda veida angāra tipa ēku būvniecībā. Viens no galvenajiem iemesliem šī risinājuma izmantošanai šādu specifisku ēku jumta būvniecībā ir tā lielā izturība.

Atkarībā no jumta platības ir iespējams pielāgot lokšņu izturību, mainot to izliekuma augstumu. Līdz ar to ir iespējams panākt, ka tiek samazināta slodze uz attiecīgās ēkas pamatiem un jumtu balstošajām kolonnām.

Sadarbojoties ar nozares speciālistiem mūsu uzņēmums garantē, ka saviem klientiem piedāvā izvēlēties tāda veida nesošos jumta profilu risinājumus, kas nodrošina dažādas priekšrocība attiecībā pret ierastiem, celtniecībā klasiski izmantotiem risinājumiem.

Atkarībā no tā, kādā projektā nepieciešams izmantot nesošo jumta profilu, ir iespējams pievērst lielāku uzmanību tām priekšrocībām, kam attiecīgajā projektā ir augstāka nozīme. Līdz ar to, ikviens klients, neatkarīgi no situācijas un ar ēkas izmantošanu saistītajām prasībām, vienmēr var izmantot tādu risinājumu, kas nodrošina pilnību atbilstību visām prasībām.

Droši raksti vai zvani mums, palīdzēsim atrast vispiemērotāko risinājumu

Sazināties

Nesošo jumta profilu priekšrocības

Galvenās nesošo jumta profilu priekšrocības attiecībā pret citiem risinājumiem ir:

 • Augsta izturība un drošība
 • Vieglais svars, kas neprasa izturības kompensēšanu
 • Augsta izturība pret mitrumu
 • Atbilstība higiēnas prasībām
 • Viegla kopšana
 • Zemā ražošanas un montāžas cena
 • Plašās pielietojuma iespējas
 • Atbilstība mūsdienu būvniecības prasībām

Šīs priekšrocības nodrošina to, ka jūsu izvēlētais nesošo jumta profilu risinājums atbildīs jūsu uzstādītajām prasībām, ievērojami samazinot kopējas projekta izmaksas.

Nesošo jumta profilu izmantošana

Savu īpašību dēļ, mūsu piedāvājumā esošās jumta loksnes ir ieguvušas lielu popularitāti dažādu specifisku ēku būvniecībā.

Kopā ar mūsu piedāvātajiem sendviča tipa paneļiem, tās visbiežāk tiek izmantotas dažāda angāra tipa ēku būvniecībā. Mūsu speciālisti ieteiks labāko risinājumu tādiem objektiem kā:

 • Dažāda izmēra rūpniecības ēkas
 • Atpūtas un sporta kompleksiem
 • Noliktavām
 • Publiskajām ēkām
 • Biroju ēkām

Mūsu pieredze rāda, ka nesošo jumta profilu izmantošana šādu objektu būvniecībā nodrošina augstas kvalitātes rezultātu, vienlaikus garantējot zemākas izmaksas par nepieciešamo konstrukciju izgatavošanu un uzstādīšanu.

Svarīgi, ka nesošo jumta profilu specifiskās īpašības garantē arī ātru un vieglu uzstādīšanu, ja to veic pieredzējuši speciālisti. Atsevišķās situācijās šim faktoram ir izteikti liela nozīmē būvniecības darbos un mūsu uzņēmums ir spējis pierādīt, ka šādās situācijās var sniegt atbalstu, lai darba norise būtu izteikti efektīva.

Tāpat, liela nozīme dažādu ēku būvniecībā ir tam, ka izmantotie materiāli ir izteikti higiēniski un noturīgi pret dažādu tīrīšanas līdzekļu izmantošanu, kā arī karstumu, temperatūras maiņām un mitrumu. Tas nozīmē, ka šis risinājums ir ideāli piemērots dažādu pārtikas ražošanas un uzglabāšanas ēku būvniecībai.

Nesošie jumta profili no BC Systems

Kompānija Baltic Construction Systems ir oficiālais Blachy Pruszynski izplatītājs Latvijā. Sadarbība ar pieredzējušiem ražotājiem dod iespēju mūsu klientiem piedāvāt tikai augstākās kvalitātes risinājumus, kas jebkuras ēkas būvniecībā garantēs vēlamo rezultātu un pilnīgu atbilstību visām noteiktajām prasībām.

Uzņēmumam ražošanā ir plašs klāsts ar trapecveida loksnēm T6; T7; T8; T18; T20; T35; T40; T45; T50; T55; T60; T80; T92; T135; T150; T160. Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti sniegs konsultāciju par piemērotākā risinājuma iegādi un uzstādīšanu.

Mūsu darba pieredze rāda, ka mūsdienās trapecveida nesošie profili ir visizdevīgākais risinājums ēku jumtu izveidē to augstās izturības un zemās cenas dēļ.

Lai paātrinātu projektēšanas procesu, piedāvājam izstrādāt aprēķinu, lai izvēlētos nesošā profila augstumu un biezumu, samazinot celtniecības izmaksas.

Trapecveida loksnes tiek ražotas pēc EN 14782: 2008 standarta un tām ir CE marķējums.