Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par piedāvājuma klāstu

Kontakti

Sendvičpaneļi

 
 
 
   
 
 
 
   

Sendvičtipa paneļi ir moderns būvniecības konstrukcijas risinājums, kas paredzēts ēku sienu un jumtu izolācijai. Tas sastāv no trīs slāņiem, kā dēļ tiek saukts par sendviča tipa paneli.

Sienu un jumtu sendvičpaneļi tiek izmantoti industriālo, sabiedrisko un komerctelpu būvniecībā un renovācijā. Tie ir populāri, kad būvniecības objekts ir, piemēram, ražošanas telpas, noliktavas un glabātuves, sporta celtnes, aukstuma kameras u.c.

Šie paneļi sastāv no divām krāsotām metāla loksnēm un siltumizolācijas, kuras materiāls atkarīgs no īpašībām, kādas nepieciešams nodrošināt attiecīgajai ēkai, kas savukārt nosaka paneļu cenu.

Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā četru viedu sendviča tipa paneļus, kuros mainās tā kodolā izmantotais izolācijas materiāls. Tas nozīmē, ka ikviens klients var atrast un izvēlēties darba specifikai un budžetam labāk atbilstošu risinājumu, nekompensējot kvalitāti.

Nepieciešamības gadījumā mūsu pieredzējušie eksperti sniegs konsultāciju par labākā risinājuma izvēli, lai garantētu, ka būvniecības darbi norit bez problēmām, bet gala rezultāts ir augstākās kvalitātes.

Viena noteikta risinājuma izvēle ir saistīta ar tādiem faktoriem, kā nepieciešamā ugunsdrošība, siltumizolācija apmērs, nepieciešamā nestspēja un citi, ar būvniecību un attiecīgo ēku izmantošanu saistīti faktori.

Mūsu piedāvājumā esošie sendvičpaneļi ir:

  • Putuplasta sendvičpaneļi
  • Minerālvates / akmens vates sendvič tipa paneļi
  • Poliuritāna sendvidčpaneļi
  • Polizocianurāta sendvič paneļi

Šis piedāvājums dod iespēju ikvienam no mūsu klientiem izvēlēties tādu risinājumu, kas lieliski atbilst izteiktajām prasībām un projekta īpašībām. Katram no mūsu piedāvājumā esošajiem sendviča tipa paneļiem ir savas priekšrocības, kas nozīmē, ka ikvienai būvei ir iespējams atrast tādu risinājumu, kas nodrošina augstāko iespējamo kvalitāti.

Droši raksti vai zvani mums, palīdzēsim atrast vispiemērotāko risinājumu

Sazināties

Plašo izvēlēs iespēju dēļ sendvičpaneļi mūsdienās ir kļuvusi par vienu no populārākajiem risinājumiem dažāda veida būvdarbos. Turklāt iepazīstot dažādās priekšrocības, ko sniedz šī risinājuma izmantošana, arvien vairāk klientu izdara izvēli par labu kādam no sendvičpaneļu tipiem, tā vietā lai strādātu ar klasiskām un salīdzinoši novecojušām tehnoloģijām.

Sendvičpaneļu priekšrocības

Kā galvenā sendvičpaneļu priekšrocība visbiežāk tiek minēta ātrā montāža, ko nodrošina šī risinājuma izmantošana. Pieredzējuši speciālisti sendvičpaneļu montāžu veiks ātri un efektīvi, tādā veidā samazinot kopējās darba izmaksas.

Tāpat, sendvičpaneļu cena ir salīdzinoši zema par spīti tam, ka to izmantošana nodrošina augstas kvalitātes rezultāta iegūšanu. Līdz ar to ietaupījums uz kopējām celtniecības darbu izmaksām ir vēl lielāks. Kopā ar paša risinājuma zemo cenu, šīs ir kļuvis par vienu no galvenajiem faktoriem tam, ka cilvēki dod priekšrocību tieši sendviča tipa paneļu iegādei un izmantošanai.

Liela priekšrocība šī risinājuma izmantošanā ir arī tā, ka pēc sendvičpaneļu montāžas nav nepieciešama papildus apdare. Tas attiecās gan uz ārējām, gan iekšējām sienām un jumta konstrukcijām.

Lai nodrošinātu vizuālu saderību ar klientu vēlmēm un prasībām, skārda apšuvumu ir iespējams izveidot dažādos veidos, turklāt tam ir pieejama plaša krāsu izvēle. Līdz ar to ikviens klients var atrast un izvēlēties tādu komplektāciju, kas atbilst visām prasībām, vienlaikus nodrošinot izcilu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Veicot sendviča tipa paneļu montāžu, to savienojums tiek veidots tā, lai tas nebūtu redzams. Līdz ar to ēkas fasādei tiek piešķirts estētisks izskats, ko nav iespējams nodrošināt izmantojot citus risinājumus.

Ikviens no mūsu piedāvājumā esošajiem paneļiem ir izteikti izturīgs pret dažādiem apstākļiem, kas uz tiem var iedarboties ekspluatācijas laikā, kas nozīmē, ka sendviča tipa paneļi ir izteikti laba investīcija ēkas būvniecībā.

Tāpat, visi paneļi, ko saviem klientiem piedāvā BC Systems, ir paredzēti gan vertikālai, gan horizontālai montāžai. Līdz ar to, ar šo paneļu palīdzību ir iespējams veikt pilnu ēkas sienu un jumta montāžu, izmantojot vienu risinājumu.

Šīs dažādās priekšrocība padara sendvičpaneļus par vienu no populārākajiem modernajiem risinājumiem ēku sienu un jumta montāžai. To pieprasījums Latvijā ir tieši saistīts ar faktu, ka to īpašības lieliski atbilst Latvijas dabas apstākļiem.

Svarīgi, ka mūsu uzņēmuma piedāvātie sendviča tipa paneļi pilnībā atbilst visām būvniecības normām un prasībām, kas nozīmē, ka to drošība ir izteikti augsta.

Sendviča tipa paneļu uzbūve

Sendviča tipa paneļus ražo no divām 0,5mm rūpnieciski krāsotām metāla loksnēm ar siltumizolācijas kodolu vidū, kas savienotas ar divkomponentu poliuritāna līmi.

To izturīgā uzbūvē, kā minēts, dod iespēju pat sienas jeb fasādes sendvičpaneļus  montēt gan horizontāli, gan vertikāli.

Siltumizolācijas kodols, kas atrodas starp abām metāla loksnēm nodrošina, ka pēc šo paneļu uzstādīšanas nav nepieciešama papildus sienu un jumta seguma siltināšana. Vienlaikus šos paneļus ir iespējams izmantot, lai apšūtu jau esošas mūra sienas un jumtus.

Sendviča tipa paneļu izmantošana

Mūsu piedāvājumā esošo paneļu dažādās īpašības un to sniegtās priekšrocība nodrošina, ka šie paneļi var tikt izmantoti dažāda veida ēku celtniecībā un jau esošo ēku renovācijā.

Mūsu darba pieredze rāda, ka izteikti populāra ir šāda veida paneļu izmantošana dažāda veida angāru un noliktavu būvniecībā, kā arī degvielas uzpildes staciju, auto mazgātavu, servisu un citu līdzīgu ēku būvniecībā.

Tāpat, sendvičpaneļu siltumizolācijas īpašības tos padara ideāli piemērotus dažāda izmēra un veida saldēšanas sistēmu izveidošanai. Šīs ir ēkas, kurām izteikti svarīga ir tieši izmantoto paneļu tehniskā kvalitāte. Mūsu piedāvātie sendvičpaneļi nodrošina šādos projektos nepieciešamo augstas kvalitātes siltumizolāciju, kā arī izturību pret mitruma uzsūkšanos un uzglabāšanos.

Tāpat, viena no nozīmīgām sendvičpaneļu izmantošanas priekšrocībām ir to higiēniskums. Tie ir viegli kopjami, kā arī neuzsūc un neuzglabā nekāda veida kaitīgās vielas. Šī iemesla dēļ sendviča tipa paneļu izmantošana ir ideāli piemērota tādu objektu būvniecībā, kas ir saistīti ar pārtikas rūpniecību un uzglabāšanu.

To uzbūvē izmantotās metāla loksnes netiek ietekmētas, ja to virsma tiek apstrādāta un mazgāta ar dažādiem mazgāšanas līdzekļiem.

Droši raksti vai zvani mums, palīdzēsim atrast vispiemērotāko risinājumu

Sazināties

Paneļu izmantošana esošu ēku renovācijā

Papildus ēku celtniecībā paredzētajiem sendviča tipa paneļiem, mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā iespēju iegādāties sienas vienpusējos sendvičpaneļus.  To uzbūve pavisam nedaudz atšķiras no klasiskajiem sendvičpaneļiem, jo metāla loksnes tiek izmantota tikai vienā paneļa pusē, kamēr otru siltumizolācijas pusi aizsargā īpašs pretkondensāta materiāls. 

Šos paneļus izmanto jau esošu mūra ēku renovācijā, veicot montāžu uz sienas ar metāla plāksni uz ārpusi. Līdz ar to vizuāli tiek iegūts tāds pats efekts, ko veicot klasisko sendvičpaneļu montāžu. Tomēr pats svarīgākais ir tas, ka šī risinājuma izmantošana ļauj veikt augstas kvalitātes rekonstrukcijas darbus.

Esošā siena tiek siltināta, tiek nodrošināta nepieciešamās kvalitātes ugunsdrošība, kā arī aizsardzība pret mitruma uzsūkšanos un uzkrāšanos.

Sendvičpaneļi no BC Systems

Uzņēmums Baltic Construction Systems ir oficiālais Sendvicpaneļu ražotāja Blachy Pruszynski pārstāvis Latvijā. Sadarbojoties ar pieredzējušo ražotāju varam sniegt garantiju ikvienam klientam, ka piegādātie sendviča tipa paneļi būs augstas kvalitātes un atbilstoši visām prasībām, kā arī klientu vēlmēm.

Atkarībā no nepieciešamības ir iespējams izstrādāt tāda veida paneļus, kas pilnībā atbildīs attiecīgā objekta prasībām, vienlaikus nodrošinot apmierinošu cenu un izteikti augstu kvalitāti.