Jumtu segumi

Mūsu plašā jumta profilu izvēle un koloristiskās iespējas ļauj mums pielāgot savus risinājumus praktiski jebkuram jumta stilam.

Jumtu segumi

Plaša jumta profilu izvēle un koloristiskas iespējas ļauj mums pielāgot savus risinājumus praktiski jebkuram jumta stilam. Klientu pasūtījumu atkritumi tiek samazināti līdz minimumam, pateicoties loksnes ar iepriekš noteiktu garumu ražošanai. Tērauda jumta segums ir viens no vieglākajiem, lētākajiem un ātrākajiem jumta mezgliem. BCSYSTEMS produkti ir garantēti uz 10 līdz 30 gadiem (atkarībā no pārklājuma veida).

TRAPECVEIDA JUMTA SEGUMS

Trapecveida loksnes ir lēts jumta un apmales materiāls. Daudzveidīgs profilu klāsts (augstums svārstās no 6 mm līdz 160 mm) un lokšņu veidi (dažādi pārklājumi) ļauj dažādi pielietot jumtus un paaugstinājumus, vārtus un žogus, kā arī nesošās konstrukcijas individuālās un rūpnieciskās ēkās.

Dzīvokļu, garāžu un mazo komerciālo ēku augstuma (T6 - T60) un jumta seguma (T14 - T60) virsmām varētu noderēt zema profila trapecveida loksne. Augstākus profilus izmanto jumtiem ar plašu laidumu un nesošām konstrukcijām to izturības dēļ. Visaugstākā profilu grupa (T50 - T160) tiek izmantota lielu rūpniecības, pakalpojumu un tirdzniecības objektu būvniecībā, un augstākā no visiem profiliem tiek izmantota plaša laiduma nesošo konstrukciju (lielu virsmu izolētu plakano jumtu) būvniecībā ) un griestiem.

DAKSTIŅVEIDA PROFILI

Piedāvājam visplašāko tērauda moduļu jumta segumu klāstu Eiropas tirgū. Moduļu paneļi un moduļu jumta dakstiņi kļūst populārāki jumta segumi.

Tās nenoliedzamās daudzās priekšrocības ir tās panākumu cēlonis. Šeit jāatzīmē: kļūst populārāki jumta segumi.

Vienkārša un ātra konstrukcija, maz materiālu izšķērdēšanas (pat ar visgrūtākajiem jumtiem), krājumu pieejamība, ērta un droša piegāde (pārvalki tiek uzmanīgi novietoti uz paletēm), unikāls dizains un uzstādīšana, kas slēpj skrūves

MŪSU PRODUKCIJA