Sendvičpaneļi

Mūsu produkcijā ir PIR, PUR, EPS, MW sendvičpaneļi jebkuram jumta vai fasādes segumam. Iegūsti sendvičpaneļu cenu piedāvājumu savam objektam.

Sienu un Jumtu Sendvičpaneļi Rīgā no Baltic Construction Systems SIA

Sienas sendvičpanelis PIR STANDART

Nosaukums: STANDART
Modelis: PIR-S
Stiprinājums: redzams
Pildījums: poliuretāns - PIR
Biezums: 40, 50, 60, 80, 100, 120 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Sienas sendvičpanelis PIR PLUS

Nosaukums: PLUS
Modelis: PIR-PL
Stiprinājums: nav redzams
Pildījums: poliuretāns - PIR
Biezums: 60, 80, 100, 120 mm
Faktiskais platums: 1050 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

JUMTA sendvičpaneļi ar Poliuretāna serdi

Nosaukums: JUMTA AGROPIR A
Modelis: AGROPIR
Stiprinājums: redzams
Pildījums: poliuretāns - PIR
Biezums: 80, 100, 120 mm
Faktiskais platums: 1050 mm
Loksnes biezums: metāla loksne 0,5 mm / lamināta loksne 0,57 mm

JUMTA sendvičpaneļi ar Poliuretāna serdi

Nosaukums: JUMTA PIR
Modelis: PIR D
Stiprinājums: redzams
Pildījums: poliuretāns - PIR
Biezums: 40, 60, 80, 100, 120, 160 mm
Faktiskais platums: 1050 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Sienu sendvičpanelis PWS-MW ECO

Nosaukums: MW ECO
Modelis: PWS-W EKO
Stiprinājums: redzams
Pildījums:minerālvate 80 kg / m3
Biezums: 100, 120, 150, 180, 210, 240 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Sienu sendvičpanelis PWS-W STANDART

Nosaukums: MW STANDART
Modelis: PWS-W
Stiprinājums: redzams
Pildījums:minerālvate 120 kg / m3
Biezums: 60, 80, 100, 120, 150 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

FASĀDES SENDVIČPANELIS PWS-WA ACOUSTIC

Nosaukums: ACOUSTIC
Modelis: PWS-WA
Stiprinājums: redzams
Pildījums:minerālvate 120 kg / m3
Biezums: 60, 80, 100, 120, 150 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Jumta sendvičpaneļis PWD-W AR MINERĀLVATES SERDI

Nosaukums: MW JUMTAM
Modelis: PWD-W
Stiprinājums: redzams
Pildījums:minerālvate 120 kg / m3
Biezums: 60, 80, 100, 120, 150 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Saldētavu sendvičpanelis PIR COLD STORAGE

Nosaukums: SALDĒTAVA
Modelis: PWS-PIR-CH
Pildījums: poliuretāns - PIR
Biezums: 120, 160, 180, 200, 220 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Fasādes sendvičpaneļi ar putupolistirola serdi PWS-S

Nosaukums: Putuplasta panelis fasādei
Modelis: PWS-S
Pildījums: polistirols 16,2 kg / m 3
Biezums: 50, 75, 100, 125, 150, 200, 250 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Jumta sendvičpaneļi ar putupolistirola serdi PWD-S

Nosaukums: Putuplasta panelis jumtam
Modelis: PWD-S
Pildījums: polistirols 16,2 kg / m 3
Biezums: 50, 75, 100, 125, 150, 200, 250 mm
Faktiskais platums: 1150 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm

Sendviča paneļi sienām un jumtiem

Ņemot vērā reālo būvniecības un ēku konstrukciju attīstības līmeni Latvijā, līdz šim industriālo, sabiedrisko un komerctelpu būvniecības un renovācijas industrija nereti saskārusies ar zemas kvalitātes ēku sienu un jumtu segumu izolāciju un apstrādi. Tieši zemās izejmateriālu kvalitātes vai jau sen novecojušu objektu un neprofesionālu darba veicēju dēļ tiek apdraudēti būvniecības objekti, ražošanas telpas, noliktavas un glabātuves, sporta celtnes, aukstuma kameras u.c.

Jūs jautāsiet “Kā? Mūsu noliktava kalpo jau kopš 90tajiem. Tā kalpos vēl 30 gadu.”

Diemžēl nekalpos viss. Iemesls tam ir ļoti vienkāršs – tehnoloģijas un izejmateriāli, kuri kalpoja pirms 30 gadiem ir jau sen “izdilusi aizvēsture”, proti, ķieģeļu, dzelzs vai cita tipa materiālu noliktavas, ēkas/celtnes un glabātuves jau sen kā zaudējušas savu “svaigumu”, saskaroties ar “laika zobu”, tādā veidā radot liekus ugunsgrēku draudus, samazinot siltumizolācijas apmērus, nepieciešamo nestspēju un citus, ar būvniecību un attiecīgo ēku izmantošanas saistītus faktorus.

Par laimi mūsdienīgā sendvičpaneļu tehnoloģija aiztaupa visas šīs raizes, nodrošinot jūsu celtnes ar augstas kvalitātes aizsardzību par optimālām izmaksām.

Zemāk varat iepazīties ar mūsdienīgo sendvičpaneļu tehnoloģiju.

Sendviča paneļu produkti BC Systems

Kas ir sendvičpanelis?

Sendvičpanelis ir “kūka”, kas sastāv no diviem aizsargslāņiem ar izolāciju starp tiem. Kā izolāciju var izmantot minerālvati vai putupolistirola putas. Paneļa aizsargslāni var veidot no cinkota tērauda, ​​kas pārklāts ar noteiktu polimēru sastāvu.

Sendvičpaneļu izmantošana kā garāžas būvmateriāls ir pamatota ar to tehniskajām īpašībām: tie uztur siltumu pēc termosa principa un neprasa papildu apkuri līdz pat -20 grādu salnām, jo ​​siltuma pārnese caur sienām un jumtu ir niecīga.

Jo biezāki paneļi ir jāizvēlas, jo tālāk uz ziemeļiem dodaties. Tātad, ja temperatūra ziemā pastāvīgi saglabājas zem -20 grādiem pēc Celsija, paneļi, kuru biezums ir 150 mm, ir jāpārtrauc.

Paneļiem ir augsts skaņas izolācijas līmenis, līdz ar to dzinēja iesildīšanās radītā skaņa netraucēs iedzīvotājiem.

sendvicpanelis

Kur izmanto sendvičpaneļus?

Sienu un jumtu sendvičpaneļi tiek izmantoti industriālo, sabiedrisko un komerctelpu būvniecībā un renovācijā. Tie ir populāri, kad būvniecības objekts ir, piemēram, ražošanas telpas, noliktavas un glabātuves, sporta celtnes, aukstuma kameras u.c.

No kā sastāv sendvičpaneļi?

Šie paneļi sastāv no trim slāņiem – divām krāsotām metāla loksnēm un siltumizolācijas, kuras materiāls atkarīgs no īpašībām, kādas nepieciešams nodrošināt attiecīgajai ēkai, kas savukārt nosaka sendvičpaneļu cenas.

Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā četru veidu sendviča tipa paneļus, kuros mainās tā kodolā izmantotais izolācijas materiāls. Tas nozīmē, ka ikviens klients var atrast un izvēlēties darba specifikai un budžetam labāk atbilstošu risinājumu, nekompensējot kvalitāti.

Nepieciešamības gadījumā mūsu pieredzējušie eksperti sniegs konsultāciju par labākā risinājuma izvēli, lai garantētu, ka būvniecības darbi norit bez problēmām, bet gala rezultāts ir augstākās kvalitātes.

Viena noteikta risinājuma izvēle ir saistīta ar tādiem faktoriem, kā nepieciešamā ugunsdrošība, siltumizolācija apmērs, nepieciešamā nestspēja un citi, ar būvniecību un attiecīgo ēku izmantošanu saistīti faktori.

Mūsu piedāvājumā esošie sendvičpaneļu tipi:

Šis piedāvājums dod iespēju ikvienam no mūsu klientiem izvēlēties tādu risinājumu, kas lieliski atbilst izteiktajām prasībām un projekta īpašībām. Katram no mūsu piedāvājumā esošajiem sendviča tipa paneļiem ir savas priekšrocības, kas nozīmē, ka ikvienai būvei ir iespējams atrast tādu risinājumu, kas nodrošina augstāko iespējamo kvalitāti.

Droši raksti vai zvani mums, palīdzēsim atrast vispiemērotāko risinājumu

Kādas ir sendvičpaneļu priekšrocības?

Plašo izvēlēs iespēju dēļ sendvičpaneļi mūsdienās ir kļuvusi par vienu no populārākajiem risinājumiem dažāda veida būvdarbos. Turklāt iepazīstot dažādās priekšrocības, ko sniedz šī risinājuma izmantošana, arvien vairāk klientu izdara izvēli par labu kādam no sendvičpaneļu tipiem, tā vietā lai strādātu ar klasiskām un salīdzinoši novecojušām tehnoloģijām.

Sendvičpaneļu montāža

Kā galvenā sendvičpaneļu priekšrocība visbiežāk tiek minēta ātrā sendvičpaneļu montāža, ko nodrošina šī risinājuma izmantošana. Pieredzējuši speciālisti sendvičpaneļu montāžu veiks ātri un efektīvi, tādā veidā samazinot kopējās darba izmaksas.

Liela priekšrocība šī risinājuma izmantošanā ir arī tā, ka pēc sendvičpaneļu montāžas nav nepieciešama papildus apdare. Tas attiecās gan uz ārējām, gan iekšējām sienām un jumta konstrukcijām.

Lai nodrošinātu vizuālu saderību ar klientu vēlmēm un prasībām, skārda apšuvumu ir iespējams izveidot dažādos veidos, turklāt tam ir pieejama plaša krāsu izvēle. Līdz ar to ikviens klients var atrast un izvēlēties tādu komplektāciju, kas atbilst visām prasībām, vienlaikus nodrošinot izcilu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Veicot sendviča tipa paneļu montāžu, to savienojums tiek veidots tā, lai tas nebūtu redzams. Līdz ar to ēkas fasādei tiek piešķirts estētisks izskats, ko nav iespējams nodrošināt izmantojot citus risinājumus.

Ikviens no mūsu piedāvājumā esošajiem paneļiem ir izteikti izturīgs pret dažādiem apstākļiem, kas uz tiem var iedarboties ekspluatācijas laikā, kas nozīmē, ka sendviča tipa paneļi ir izteikti laba investīcija ēkas būvniecībā.

Tāpat, visi paneļi, ko saviem klientiem piedāvā BC Systems, ir paredzēti gan vertikālai, gan horizontālai montāžai. Līdz ar to, ar šo paneļu palīdzību ir iespējams veikt pilnu ēkas sienu un jumta montāžu, izmantojot vienu risinājumu.

Jumtu un sienu Sendvičpaneļu cenas m2

Tāpat, sendvičpaneļu cena ir salīdzinoši zema par spīti tam, ka to izmantošana nodrošina augstas kvalitātes rezultāta iegūšanu. Līdz ar to ietaupījums uz kopējām celtniecības darbu izmaksām ir vēl lielāks. Kopā ar paša risinājuma zemo cenu, šīs ir kļuvis par vienu no galvenajiem faktoriem tam, ka cilvēki dod priekšrocību tieši sendviča tipa paneļu iegādei un izmantošanai.

Šīs dažādās priekšrocība padara sendvičpaneļus par vienu no populārākajiem modernajiem risinājumiem ēku sienu un jumta montāžai. To pieprasījums Latvijā ir tieši saistīts ar faktu, ka to īpašības lieliski atbilst Latvijas dabas apstākļiem, līdz ar to jumta segumi un sienas netiek bojātas.

Svarīgi, ka mūsu uzņēmuma piedāvātie sendviča tipa paneļi pilnībā atbilst visām būvniecības normām un prasībām, kas nozīmē, ka to drošība ir izteikti augsta.

Kāda ir sendvičpaneļu tipa uzbūve?

Sendvičpaneļus ražo no divām 0,5mm rūpnieciski krāsotām metāla loksnēm ar siltumizolācijas kodolu vidū, kas savienotas ar divkomponentu poliuritāna līmi.

To izturīgā uzbūvē, kā minēts, dod iespēju pat sienas jeb fasādes sendvičpaneļus montēt gan horizontāli, gan vertikāli.

Siltumizolācijas kodols, kas atrodas starp abām metāla loksnēm nodrošina, ka pēc šo paneļu uzstādīšanas jumta segumiem un sienām nav nepieciešama papildus siltināšana. Vienlaikus šos paneļus ir iespējams izmantot, lai apšūtu jau esošas mūra sienas un jumtus.

Sendvičpaneļu izmantošana celtniecībā

Mūsu piedāvājumā esošo paneļu dažādās īpašības un to sniegtās priekšrocība nodrošina, ka šie paneļi var tikt izmantoti dažāda veida ēku celtniecībā un jau esošo ēku renovācijā.

Mūsu darba pieredze rāda, ka izteikti populāra ir šāda veida paneļu izmantošana dažāda veida angāru un noliktavu būvniecībā, kā arī degvielas uzpildes staciju, auto mazgātavu, servisu un citu līdzīgu ēku būvniecībā.

Tāpat, sendvičpaneļu siltumizolācijas īpašības tos padara ideāli piemērotus dažāda izmēra un veida saldēšanas sistēmu izveidošanai. Šīs ir ēkas, kurām izteikti svarīga ir tieši izmantoto paneļu tehniskā kvalitāte. Mūsu piedāvātie sendvičpaneļi nodrošina šādos projektos nepieciešamo augstas kvalitātes siltumizolāciju, kā arī izturību pret mitruma uzsūkšanos un uzglabāšanos.

Tāpat, viena no nozīmīgām sendvičpaneļu izmantošanas priekšrocībām ir to higiēniskums. Tie ir viegli kopjami, kā arī neuzsūc un neuzglabā nekāda veida kaitīgās vielas. Šī iemesla dēļ sendviča tipa paneļu izmantošana ir ideāli piemērota tādu objektu būvniecībā, kas ir saistīti ar pārtikas rūpniecību un uzglabāšanu.

To uzbūvē izmantotās metāla loksnes netiek ietekmētas, ja to virsma tiek apstrādāta un mazgāta ar dažādiem mazgāšanas līdzekļiem.

Kādas sendvič tipa paneļu īpašības?

Termiskā pretestība

  • Sendvičpaneļu λ vērtības ir no 0,024 W / (m · K) poliuretānam līdz 0,05 W / (m · K) minerālvatei. Līz ar to var tikt sasniegtas dažādas U vērtības atkarībā no serdes un paneļa biezuma.
  • Sendvičpaneļu sistēmu uzstādīšana samazina termiskās siltuma pārejas caur savienojumiem, samazinot aizdegšanās risku.

Akustiskā izolācija
• Novērtētais skaņas samazināšanas mērījums ir aptuveni 25 dB PU elementiem un apm. 30 dB MW elementiem.

Mehāniskās īpašības
• Atkarībā no izmantotā paneļa veida atstarpe starp balstiem var būt līdz 11 m (sienas). Parastās lietojumprogrammās starp balstiem ir atstarpes, kas ir apmēram 3 m – 5 m.
• Paneļu biezums ir no 40 mm līdz vairāk nekā 200 mm.
• Sendvičpaneļu blīvums svārstās no 10 kg / m2 līdz 35 kg / m2 atkarībā no putuplasta un metāla biezuma, samazinot laiku un pūles: transportēšanā, pārvietošanā un uzstādīšanā.
• Visas šīs ģeometriskās un materiāla īpašības ietekmē sendvičtipa paneļu globālo / lokālo bojājumu uzvedību dažādos slodzes apstākļos, piemēram, iegriezumu, triecienu, nogurumu un ielieču gadījumos.

Ugunsdrošība

  • Sendvičtipa paneļiem ir dažāda ietekme, izturība un reakcija pret uguni atkarībā no putām, metāla biezuma, pārklājuma utt. Paterētājam jāizvēlas starp dažādiem sendvičtipa paneļu veidiem atkarībā no prasībām un ēkas paredzētajiem mērķiem un iezīmēm.
  • Sendvičtipa paneļi paši par sevi ugunsgrēku neizraisa, un tur, kur šīs sistēmas ir saistītas ar uguns izplatīšanos, uguns bieži ir izcēlusies augsta riska zonās, piemēram, ēdināšanas ēkās vai vietās, kur ir pastirpināta siltuma un uguns riska pakāpe. Uguns mēdz izplatīties tālāk zemas ugunsdrošības un uguns riska pārvaldības, novēršanas un ierobežošanas pasākumu rezultātā “.

Necaurlaidība

  • Sendvičtipa paneļu montāžas sistēma nodrošina gaisa, mitruma un ūdensnecaurlaidību.

PIR / PUR Paneļu izmantošana esošu ēku renovācijā

Papildus ēku celtniecībā paredzētajiem sendviča tipa paneļiem, mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā iespēju iegādāties sienas vienpusējos sendvičpaneļus.  To uzbūve pavisam nedaudz atšķiras no klasiskajiem sendvičpaneļiem, jo metāla loksnes tiek izmantota tikai vienā paneļa pusē, kamēr otru siltumizolācijas pusi aizsargā īpašs pretkondensāta materiāls. 

Šos paneļus izmanto jau esošu mūra ēku renovācijā, veicot montāžu uz sienas ar metāla plāksni uz ārpusi. Līdz ar to vizuāli tiek iegūts tāds pats efekts, ko veicot klasisko sendvičpaneļu montāžu. Tomēr pats svarīgākais ir tas, ka šī risinājuma izmantošana ļauj veikt augstas kvalitātes rekonstrukcijas darbus.

Esošā siena un jumta segumi tiek siltināti, ka arī tiek nodrošināta nepieciešamās kvalitātes ugunsdrošība un aizsardzība pret mitruma uzsūkšanos un uzkrāšanos.

Augstākās kvalitātes Sendvičpaneļi no BC Systems

Uzņēmums Baltic Construction Systems ir oficiālais Sendvicpaneļu ražotāja Blachy Pruszynski pārstāvis Latvijā. Sadarbojoties ar pieredzējušo ražotāju varam sniegt garantiju ikvienam klientam, ka piegādātie sendviča tipa paneļi būs augstas kvalitātes un atbilstoši visām prasībām, kā arī klientu vēlmēm.

Atkarībā no nepieciešamības ir iespējams izstrādāt tāda veida paneļus, kas pilnībā atbildīs attiecīgā objekta prasībām, vienlaikus nodrošinot apmierinošu cenu un izteikti augstu kvalitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Sendvičpanelis ir moderns būvniecības konstrukcijas risinājums, kas paredzēts ēku sienu un jumtu izolācijai. Tas sastāv no trīs slāņiem, kā dēļ tiek saukts par sendviča tipa paneli.

Sendvičpaneļu cena ir salīdzinoši zema par spīti tam, ka to izmantošana nodrošina augstas kvalitātes rezultāta iegūšanu. Līdz ar to ietaupījums uz kopējām celtniecības darbu izmaksām ir vēl lielāks. Kopā ar paša risinājuma zemo cenu, šīs ir kļuvis par vienu no galvenajiem faktoriem tam, ka cilvēki dod priekšrocību tieši sendviča tipa paneļu iegādei un izmantošanai.

Ja nepieciešams būvēt konstrukciju ar ugunsizturības pakāpi I, vēlams izmantot sendvičpaneļus ar minerālvates izolāciju vai poliizocianurāta putām. Uzstādot saldēšanas iekārtas, nepieciešams sendvičpanelis ar poliuretāna vai poliizocianurāta putu izolāciju.

Šie paneļi sastāv no trim slāņiem – divām krāsotām metāla loksnēm un siltumizolācijas, kuras materiāls atkarīgs no īpašībām, kādas nepieciešams nodrošināt attiecīgajai ēkai, kas savukārt nosaka paneļu cenu.

Vēlies saņemt kādu no Baltic Construction Systems pakalpojumiem?