Sendvičpaneļu cenas

Kāda ir sendvičpaneļu cena?

Tāpat, sendvičpaneļu cenas ir salīdzinoši zemas par spīti tam, ka to izmantošana nodrošina augstas kvalitātes rezultāta iegūšanu. Līdz ar to ietaupījums uz kopējām celtniecības darbu izmaksām ir vēl lielāks. Kopā ar paša risinājuma zemo cenu, šīs ir kļuvis par vienu no galvenajiem faktoriem tam, ka cilvēki dod priekšrocību tieši sendviča tipa paneļu iegādei un izmantošanai.

Šīs dažādās priekšrocības padara sendvičpaneļus par vienu no populārākajiem modernajiem risinājumiem ēku sienu un jumta montāžai. To pieprasījums Latvijā ir tieši saistīts ar faktu, ka to īpašības lieliski atbilst Latvijas dabas apstākļiem, līdz ar to jumta segumi un sienas netiek bojātas.

Svarīgi, ka mūsu uzņēmuma piedāvātie sendviča tipa paneļi pilnībā atbilst visām būvniecības normām un prasībām, kas nozīmē, ka to drošība ir izteikti augsta.

Ja izvēlaties sākt celtniecību ar Sendvičpaneļiem un interesējaties par šo paneļu kopējām izmaksām, vienkārši nav iespējams uzreiz atbildēt uz jautājumu: cik maksā Sendvičpanelis. Fakts ir tāds, ka sendvičpaneļu cenas nosaka dažādi faktori, kas jāņem vērā, izvēloties konkrētu paneļu veidu. Parasti šo rādītāju aprēķina, izmantojot apšuvuma materiālu un izvēlēto pildvielas veidu.

Sendvičpaneļus iedala trīs veidos, pamatojoties uz to pildvielu:

Tā rezultātā Sendvičpaneļu izmaksas ir atšķirīgas un var ievērojami svārstīties atkarībā no iegādātā daudzuma. Turklāt, ja tiek izmantota reta krāsa, cenas var pieaugt. Ir svarīgi saprast, ka, lai gan sendvičtipa paneļi ir ievērojami lētāki nekā parastie celtniecības materiāli, to kvalitāte un uzticamība netiek apdraudēta.

Vielas klasifikācija, īpašības un pielietojuma jomas

Sendvičpanelis ir ievērojams mūsdienu celtniecības un apdares materiāls, ko lielos daudzumos ražo ASV. Vēsture Tas ieguva īpašu pievilcību pēc tā ieviešanas deviņdesmitajos gados, kad to izmantoja iepriekš izgatavotu sendvičpaneļu ražošanai ar poliuretāna putu pildījumu.

Sendvičpaneļu paneli veido trīs savstarpēji saistīti slāņi (tādējādi materiāla nosaukums – “sendvič” tulkojumā nozīmē “sviestmaize”) – divi ārējie slāņi un viens izolācijas slānis starp tiem. Ārējiem slāņiem tiek izmantotas metāla loksnes, OSB vai OSB plātnes, aluzinc un drywall. Putupolistirols, poliuretāna putas, minerālvati un stikls ir visbiežāk izmantotie izolācijas materiāli.

Sendvičpaneļus klasificē pēc to galvenajām īpašībām:

Sendvičpaneļi tiek klasificēti jumta un sienu paneļos pēc to biezuma, izturības un citiem kvalitātes un tehnoloģiskajiem faktoriem; un pēc ārējā profila rakstura – gludu lapu neprofilēts (profilu var uzklāt ar toni) Profilētos paneļus tālāk klasificē kā pamata vai dekoratīvos. Apšuvums un apaļkoki ir dekoratīvi profili; pārklājumi var būt cinkots tērauds, plastizols, pural, poliesteris, polivinilhlorīds (PVC) vai kokšķiedras plātne. Pārklājuma veids nosaka pretkorozijas īpašības, krāsas izturību un krāsas kalpošanas laiku.

pēc izolācijas materiāla – minerālvates, stikla šķiedras, putupolistirola, poliuretāna putām un polipa. Izmantotais izolācijas materiāls ietekmē vienu no vissvarīgākajiem Sendvičpaneļu elementiem – termiskās īpašības, precīzāk termisko pretestību. Tas ir vissvarīgākais atribūts paneļu energoefektivitātei un spējai saglabāt siltumu.

Sendvičpaneļi ir pieejami dažādos izmēros, ar lokšņu biezumu no 50 līdz 300 mm un garumu līdz 12 m. (pēc pieprasījuma daži ražotāji ražo lielāka garuma paneļus).

Materiāla galvenie pielietojumi ir šādi:

mājokļu būvniecībā – ierāmētas mājas, nojumes un žogi, kā arī sienu apdare un jumta segums (uzceļot jumtu, minimālajam slīpuma leņķim jābūt no 7 grādiem vai vairāk). Sendvičpaneļi, kas izgatavoti no OSB plāksnēm (SIP paneļi), tiek plaši izmantoti kā videi draudzīgs, dekoratīvs materiāls dzīvojamo māju celtniecībā māju celtniecībai un iekšējo starpsienu uzstādīšanai; komerciālā būvniecībā iepriekš izgatavotu metāla karkasa ēku celtniecībai: rūpniecības objekti, tirdzniecības centri, sporta objekti, automazgātavas un noliktavas.

Sendvičpaneļiem ir vairākas priekšrocības.

Sendvičpaneļi ir ārkārtīgi populāri un ļoti pieprasīti celtniecības un apdares nozarēs. Sendvičpaneļi, kas sastāv no alumīnija, OSB, PVC un citiem materiāliem, ir par saprātīgu cenu, tiem ir plašs pielietojums un tiem piemīt izcilas kvalitātes īpašības.

Starp materiāla galvenajām priekšrocībām ir šādas:

Neliels svars, kas samazina pamatu būvniecības izmaksas (jo slodzes lielums tiek samazināts par vairākām kārtām); produktu piegādes, apstrādes un uzstādīšanas vienkāršība; augstas estētiskās īpašības un plašs krāsu klāsts. Parasti apdares darbi nav nepieciešami pēc Sendvičpaneļu izmantošanas, videi draudzīguma un cilvēku drošības poskolosky; augstas higiēnas īpašības, iespēja izmantot bērnu un medicīnas iestādēs, kā arī pārtikas un farmācijas rūpniecībā; augstas skaņas un siltuma izolācijas īpašības;

Mūsu piedāvājums

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu jumtu un sienu paneļu klāstu dažādos izmēros un konfigurācijās. Mēs strādājam tieši ar ražotājiem un nodrošinām, ka visi pasūtījumi tiek izpildīti nekavējoties. Vairumtirdzniecības pircējiem ir izveidota elastīga atlaižu struktūra. Pēc materiāla izmaksu aprēķināšanas jūs varat nekavējoties veikt pasūtījumu mūsu mājaslapā. Sendvičpaneļu cena ir par kvadrātmetru.

Katru dienu (septiņas dienas nedēļā) no pulksten 9.00 līdz 17.00 mūsu profesionāļi ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Vēlies saņemt kādu no Baltic Construction Systems pakalpojumiem?