Sendvičpaneļu garāžas

Sendvičpaneļu garāža ir mūsdienīga garāža – silta saliekamā metāla garāža ar izturīgu konstrukciju, vienkāršu uzstādīšanu, labu siltumizolāciju un glītu un pievilcīgu izskatu.

Sendvičpaneļu garāžas

Cenu piedāvājums

Sendvičpaneļu garāžas

Ievadi savu epastu un saņem cenu piedāvājumu savā e-pastā!

Nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat datu apstrādei , kas aprakstīta privātuma politikā

Saliekamās sendvičpaneļu garāžas priekšrocības

Saliekamā metāla garāža no sendvičpaneļiem nesasalst un tiek karsēta saulē kā parasts metāls, tiek uzcelta ātrāk nekā akmens, un to ir vieglāk uzbūvēt nekā betonu. Ja pamati ir klāt, garāžu var uzbūvēt nedēļas nogalē ar minimālu palīdzību. Izmaksu ziņā saliekamā garāža no sendvičpaneļiem būs 3-5 reizes lētāka nekā kapitālā.

Saliekamā sendvičpaneļu garāža - Kāpēc no sendvičpaneļiem?

Sendvičpanelis ir “kūka”, kas sastāv no diviem aizsargslāņiem ar izolāciju starp tiem. Kā izolāciju var izmantot minerālvati vai putupolistirola putas. Paneļa aizsargslāni var veidot no cinkota tērauda, ​​kas pārklāts ar noteiktu polimēru sastāvu.

Sendvičpaneļu izmantošana kā garāžas būvmateriāls ir pamatota ar to tehniskajām īpašībām: tie uztur siltumu pēc termosa principa un neprasa papildu apkuri līdz pat -20 grādu salnām, jo ​​siltuma pārnese caur sienām un jumtu ir niecīga.

Jo biezāki paneļi ir jāizvēlas, jo tālāk uz ziemeļiem dodaties. Tātad, ja temperatūra ziemā pastāvīgi saglabājas zem -20 grādiem pēc Celsija, paneļi, kuru biezums ir 150 mm, ir jāpārtrauc.

Paneļiem ir augsts skaņas izolācijas līmenis, līdz ar to dzinēja iesildīšanās radītā skaņa netraucēs iedzīvotājiem.

Sendvičpaneļu garāža - ātrs un lēts risinājums

Saliekamā sendvičpaneļu garāža – ātri un lēti
Tā kā paneļu svars ir mazs, visi darbi pie garāžu būvniecības no sendvičpaneļiem tiek pabeigti ātri un ar minimālu speciālā aprīkojuma izmantošanu. Ja pamati būvēti siltajā sezonā, iespējams arī garāžu izbūvēt ziemas periodā. Vissvarīgākais ir izvairīties no paneļu iekšējā slāņa saslapināšanas, jo tas samazinātu to siltumizolācijas īpašības un galu galā radītu bojājumus visai konstrukcijai.

Iegādājieties sendvičpaneļu garāžu.

Aizsargpārklājuma krāsu izvēle palīdzēs netraucēti integrēt garāžu ar māju un citām objektā esošajām konstrukcijām. Tā kā paneļiem nav nepieciešama turpmāka ārējā vai iekšējā apdare, tiek samazināts garāžas būvniecības laiks un izdevumi.

Augstas kvalitātes sendvičpaneļi

  • neuzliesmojošs
  • Nav kodīgs, neizdala bīstamus savienojumus
  • videi draudzīgs.

Sendvičpaneļi no BC Systems

Mūsu produkcijā ir PIR, PUR, EPS, MW sendvičpaneļi jebkuram jumta vai fasādes segumam. Iegūsti sendvičpaneļu cenu piedāvājumu savam objektam.

Biežāk uzdotie jautājumi

Siltas saliekamās garāžas, kas būvētas ar sendvičpaneļiem, izmaksas bieži vien ir trīs līdz piecas reizes mazākas nekā bloka kapitāla struktūras izmaksas. Garāžu cenas ir dažādas, atkarībā no individuālā pieprasījuma lieluma, pildījuma veida utt. un šāda apsildāma metāla garāža kalpos vismaz 30 gadus. Aizpildiet pieteikuma formu un saņemiet piedavājumu.

Sendvičpaneļu konstrukcijai nav nepieciešama stingra pamata izbūve; viss, kas nepieciešams, ir nodrošināt betona klonu vai blīvu grants segumu. Šī tehnoloģija izceļas ar “mitru” procesu neesamību, kas ļauj uzstādīt garāžu no to sendvičpaneļiem pat ziemas laikā.

Ja meklējat saliekamu, pieejamu un siltu garāžu, pievērsiet īpašu uzmanību sendvičpanelim.

Ja nepieciešams būvēt konstrukciju ar ugunsizturības pakāpi I, vēlams izmantot sendvičpaneļus ar minerālvates izolāciju vai poliizocianurāta putām. Uzstādot saldēšanas iekārtas, nepieciešams sendvičpanelis ar poliuretāna vai poliizocianurāta putu izolāciju.

Vairumā gadījumu šādas garāžas tiek būvētas uz lentveida pamatiem. To var būvēt tikai no betona blokiem vai izliet no javas. Ja augsne zem iecerētās konstrukcijas ir izturīga un stabila, var būvēt betona plātņu pamatu.

Galerija

Vēlies saņemt kādu no Baltic Construction Systems pakalpojumiem?