Trapecveida sienu profili

BCSystems nesošos sienu profilus pie mums var iegādāties privātmājai, kotedžai, administratīvai vai sabiedriskai ēkai. Vairāk var uzzināt uzzvanot vai uzrakstot mums.

Trapecveida sienu profili

Kas ir trapecveida sienu profili?

Līdzīgi kā jumtiem arī sienas var apstrādāt ar trapecveida metāla paneļiem. Trapecveida sienas tāpat kā trapecveida jumta segumi piedāvā izcilu sniegumu būtiskākajos būvniecības kritērijos, piemēram, lai saglabātu izcilu hermētiskumu, vienmērīgu siltuma pāreju un noturību, mitruma necaurlaidību, kā arī izturību un neatkarību pret laikapstākļiem. Trapecveida sienas saglabā ir augstu veiktspēju pret laika apstākļiem, pateicoties to izturīgajam pārklājumam, kas nodrošina nepārspējamu, ilgtermiņa jumta segumu kalpošanu un noturību.

Šodien trapecveida nesošie profili ir visizdevīgākais risinājums ēku jumtu izveidē dēļ to augstās izturības un zemās cenas.

Kur trapecveida sienu profili tiek izmantoti?

Trapecveida sienas visbiežāk tiek izmantotas:

  • Trapecveida sienu un fasāžu segumiem;
  • Dekoratīvajiem dizaina elementiem.
  • Industriālajā būvniecībā un citos būvniecības objektos, ražošanas telpām, noliktavām un glabātuvēm, sporta celtnēm u.c.

Loksnes var tikt izmantotas gan kā nesošais klājs, gan kā Jumta un sienu segums, līdz ar to ir pieejamas plašas izvēles iespējas jumta un fasādes izveidē.

Trapecveida jumta segums un to īpašības

  • viegls materiāls
  • ilgs kalpošanas laiks
  • ilgstoša aizsardzība pret koroziju
  • var izmantot kā sienu apšuvumu
  • var uzstādīt horizontāli vai vertikāli
  • pieejamas vairākas standarta krāsas
  • izcila piemērotība durvju vai vārtu apšuvumam

Metāla sienas un kopšana

Lai metāla sienas saglabātu savas īpašības un paildzinātu to kalpošanas laiku, būtu ieteicama arī regulāra apkope, piemēram, tādām vietām, kuras netiek regulāri noskalotas vai apmazgātas ar lietus palīdzību, t.i., nojumes, apšuvumi, garāžu durvis, fasādes, notekas gar jumta daļu vai sienām, kuras bieži vien saskaras ar apsūnošanu vai netīrumu uzkrāšanos, un notekas uz zemes utt. Šīm zonām nepieciešama pastirpināta uzmanība.

Metāla sienām parasti korozija var rasties tur, kur sāļi un dažāda veida piesārņotāji nonāk saskarsmē ar kondensātu.

Lai uzlabotu akustiskās īpašības objektos, trapecveida profiliem ir iespējams veikt perforāciju. Piedāvātos perforācijas veidus var apskatīt rasējumos pie katra profila.

Zemie trapecveida profili (T6-T60)

Plašs profilu piedāvājums no T6 mm līdz T60 mm augstuma profiliem, kā arī plašs materiālu klāsts – Cinkots un krāsots (ZN ; AlZn; PE; PE Matt; PURAL; PURMAT) ļaus izmantot tos jumtiem, fasādēm, vārtiem, sētām un nesošajām konstrukcijām individuālajā būvniecībā, kā arī industriālajā nozarē.

Trapecveida profiliem ir CE marķējums, un tie tiek ražoti saskaņā ar standartu N 14782: 2008

Trapecveida metāla sienas no BC Systems

Uzņēmums Baltic Construction Systems ir oficiālais ražotāja Blachy Pruszynski pārstāvis Latvijā. Sadarbojoties ar pieredzējušo ražotāju varam sniegt garantiju ikvienam klientam, ka piegādātie trapecveida metāla sienas būs augstas kvalitātes un atbilstošas visām prasībām, kā arī klientu vēlmēm.

Atkarībā no nepieciešamības ir iespējams izstrādāt tāda veida paneļus, kas pilnībā atbildīs attiecīgā objekta prasībām, vienlaikus nodrošinot apmierinošu cenu un izteikti augstu kvalitāti.

Vēlies saņemt kādu no Baltic Construction Systems pakalpojumiem?